imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

AirPower a nová generace AirPods dorazí v březnu


Podle informací prodejců se můžeme těšit na bezdrátovou nabíječku od Applu již v březnu, kromě AirPower přijde i druhá generace bezdrátových sluchátek AirPods.

Minulé září Apple představil nejel nová zařízení s možností bezdrátového nabíjení, ale i samotnou nabíječku, jež zvládne spolupracovat i s Apple Watch a AirPods. Podrobněji situaci nerozebírali, ale Apple slíbil příchod brzy v letošním roce. Podle The Apple Post jeden z anonymních zástupců řetězce Best Buy oznámil začátek prodejů v březnu. Mluvil přitom jak o AirPower, tak o AirPods s pouzdrem podporujícím bezdrátové nabíjení.

Apple již dříve potvrdil, že původní generace AirPods bude s novým pouzdrem kompatibilní. Stačí si jej tak pořídit a vše bude bezchybně s AirPower spolupracovat. Zdroj zároveň zmínil, že nové pouzdro bude prodejcům třetích stran poskytováno pouze v balení se sluchátky. Prodej samostatných bezdrátových pouzder tak zůstane exkluzivní pro Apple Store.

Zatím neznáme přesné datum, ale první várka do obchodů dorazí v průběhu dalšího měsíce. Jakmile se dozvíme jakékoliv podrobnější informace o situaci v České republice, budeme vás o tom okamžitě informovat.

Zdroj: AppleInsider

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!