imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Aktualizovaný iTunes Remote s novým designem


Poslední dobou byla oficiální aplikace od Applu trochu opomíjená, s iOS 12 však přichází updatovaná verze. Nový iTunes Remote přinese kromě dalšího i zcela nový design.

Apple má v App Storu několik oficiálních aplikací, jen několik z nich však bylo tak přehlíženo jako iTunes Remote. Kdo by nevěděl, aplikace (jak už název napovídá) slouží jako dálkový přístup k iTunes. Pomocí kódu jednoduše získáte kontrolu nad iTunes z vašeho stolního počítače. Aplikace poskytne přístup ke všem písničkám, videím a dalšímu obsahu, uživatel pochopitelně může vše podle libosti přepínat.

Přestože jde o zajímavý koncept, aplikace byla dlouhou dobu ve stejném stavu jako iTunes – v pohodě, v pohodě, ale ne tak úplně. Zastaralý design, problémy s kompatibilitou (šlo o jedinou aplikaci Applu, jež nebyla kompatibilní s betou iOS 12) a další, jako třeba problémy s fungováním na iPhonu X. Není to však velké překvapení, poslední aktualizace se aplikace dočkala před více než rokem a půl.

Aby se tak Apple zvláštní situace zbavil, rozhodl se iTunes Remote zcela přepracovat. S novou verzí přichází i nový design, podpora iOS 12 a bezchybné fungování na současné vlajkové lodi. Aby byla změna úplně evidentní, aplikace se dočkala i nové ikonky.

Pokud tedy rádi používáte iTunes, rozhodně byste měli nové verzi iTunes Remote dát šanci.

Stahujte iTunes Remote z App Storu (iPhone, iPad – Zdarma)

Zdroj: 9to5mac

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!