imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

incognito safari

Anonymní prohlížení na iPhonu a iPadu


Na stolních počítačích se s oblibou používá při brouzdání internetem Inkognito mód, ať už jde o Chrome nebo Safari. Všechny výhody anonymního prohlížení můžete samozřejmě využít i na iPhonu.

Pro použití Inkognito módu můžete mít spoustu důvodů. A jelikož trávíme většinu času brouzdáním na telefonu, měli byste vědět, jak ho aktivovat i na něm. Otevřete si Safari a tapněte na tlačítko Tabs. V levém dolním rohu tapněte na „Private“ a poté na „Done“.

incognito safari

Při anonymním prohlížení si Safari nebude ukládat historii prohlížení a informace AutoFill. Jedná se tak o vhodné řešení, když se potřebujete přihlásit na váš soukromý účet na cizím iPhonu nebo chcete vyhledávat informace, které nechcete, aby si telefon pamatoval. Anonymní prohlížení je doprovázeno tmavým, nebo černým uživatelským prostředím.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.