imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

clips

Aplikace Clips dostala nové funkce pro iPhone X


Podívejte se, čeho všeho je schopná kamera a procesor iPhonu X, když vzájemně spolupracují.

Před několika měsíci byla vydána nová aplikace Applu na tvorbu videí Clips. Chvíli po vydání iPhonu X přišla aktualizace zaměřená na unikátní schopnosti kamery TrueDepth. Kromě bezpečnostní funkce dovede osm senzorů vytvářet scény jako z Hollywoodu. Přichází 360stupňové animované pozadí!

Kromě aktualizace uživatelského prostředí a filtrů byla razantně zrychlena práce všech senzorů. Pohybující se pozadí sice není žádnou převratnou novinkou, Photo Booth to uměla již před lety. Nicméně projektor markerů a senzory vzdálenosti a intenzity světla se v tomto případě spojily s procesorem A11 Bionic, díky čemuž mohou pozadí od popředí snadno oddělit.

Clips on iPhone X ????

A post shared by Borgátai Patrik (@borgataipatrik) on

Nejlepší je na tom možnost rozšířené reality, která může měnit svět kolem vás v reálném čase. Takový svět (v podstatě se jedná o filtr) zůstane uložen i po přepnutí z přední na zadní kameru. Tento efekt není úchvatný jen kvůli své reálnosti, ale zejména pro jeho naprostou přesnost a zobrazování v reálném čase.

Nyní tak můžete své selfies posunout s rozšířenou realitou do úplně nové dimenze.

Pokud vás ani toto nepřesvědčilo o schopnostech iPhonu X, přečtěte si, co si o této technologii myslí Andy Serkis, Gollum z Pána prstenů.

Zdroj: The Verge

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.