imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Aplikace Microsoft Office nyní podporují Dark Mode


Microsoft nezahálel a integroval atraktivní novinku z macOS Mojave.

Ačkoliv je iWorks užitečný balíček kancelářských aplikací, musíme přiznat, že králem této kategorie je Microsoft Office. A vzhledem k tomu, že je balíček dostupný i pro macOS, je volba prakticky jasná. Proto jsme si jistí, že budete rádi, že

Microsoft Office aplikace nyní podporují Dark Mode.

A nejedná se pouze o nějaký levný tmavý skin, jelikož tato černá k aplikacím opravdu ladí. Tím ale seznam novinek verze 16.20 nekončí. Přibyla například podpora funkce Continuity Camera, takže můžete ke svým dokumentům a prezentacím přidávat obrázky pořízením fotografie na svém telefonu.

Kompletní seznam novinek naleznete zde. Aktualizace je dostupná pro všechny předplatitele Office 365 a majitele Office 2019 pro Mac. Pokud se vám aktualizace sama nenabídne, vyhledejte ji manuálně v menu.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.