imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Aplikace Shortcuts pro iOS 12 je dostupná ke stažení


Apple zpřístupnil aplikaci Shortcuts pro všechny uživatele iOS 12, díky čemuž je Siri ještě chytřejší a personifikovanější.

Jednou z nejzajímavějších novinek iOS 12 je aplikace Shortcuts. Nástupce Workflow přináší komplexnější procesy automatizace. Původní aplikaci Apple zakoupil minulý rok. Jejich hlavním cílem bylo, aby Siri zvládala komplexnější úkoly (včetně kooperace s aplikacemi třetích stran) – prostě aby věrná virtuální asistentka zvládala své úkoly lépe. Zde je detailní video o tom, jak Shortcuts fungují.

Jakmile jsme se dočkali finální verze iOS 12, objevila se v App Storu i aplikace Shortcuts, která nahrazuje Workflow. Jestliže jste aplikaci nikdy nezkoušeli, rozhodně byste se na ni měli podívat. Pokud už jste však předchozí aplikaci zkoušeli, Shortcuts se objeví jako aktualizace Workflow. Aplikace skutečně stojí za trochu pozornosti, nastavení se chce věnovat pár minut, aby fungovala skutečně podle vašich představ. Dokonce i ve chvíli, kdy Siri nemluví česky.

Po updatu navíc Shortcuts podporuje řada aplikací z App Storu. Jestliže některou z nich používáte, můžete si nově pomáhat skrz Siri. Tedy je několik podporujících aplikací ze seznamu.

Od teď můžete během vteřiny pomocí příkazu „Hey Siri, take a picture fast“ udělat fotku v naší oblíbenou aplikaci Halide. Hodně slušné.

Stahujte Shortcuts z App Storu (iPhone, iPad, zdarma)

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!