imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

App Store docílil nového rekordu ve výši tržeb


Virtuálnímu obchodu Applu se během svátků dařilo. Společnost zaznamenala nejlepší den v historii a také nejlepší týden. Schválně se tipněte, kolik lidé dokázali za jediný den v App Storu utratit.

Svátky jsou za námi. V těchto dnech si pak většina z nás začíná uvědomovat, kolik jsme opět utratili a snažíme se nějak přežít. Obchody jsou na tom samozřejmě obráceně a s radostí se přehrabují v penězích. Apple je na tom podobně a snaží se kompenzovat zprávy o slabším prvním kvartálu.

App Store během svátků pokořil snad všechny rekordy.

V řeči čísel to znamená, že během svátečního týdne utržil 1,22 miliardy dolarů. Jako bonus byl stanoven nový rekord za jeden den, jelikož během Nového roku utratili zákazníci v App Storu 322 milionů dolarů.

Phil Schiller komentoval situaci následovně:

App Store zaznamenal rekordní sváteční týden a Nový rok. Sváteční týden byl naším největším týdnem v historii s 1,22 miliardami utracenými za aplikace a hry a Nový rok stanovil rekord pro jediný den ve výši 322 milionů dolarů.

Díky inspirující práci našich talentovaných vývojářů a podpory našich úžasných zákazníků po celém světě zakončil úchvatný rok 2018 a vtrhnul do roku 2019 s pořádnou vervou.

Jste jedním z těch, co k těmto statistikám pomohli? Co jste si pořídili?

Zdroj: MacRumors

 

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.