imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

App Store docílil nového rekordu ve výši tržeb


Virtuálnímu obchodu Applu se během svátků dařilo. Společnost zaznamenala nejlepší den v historii a také nejlepší týden. Schválně se tipněte, kolik lidé dokázali za jediný den v App Storu utratit.

Svátky jsou za námi. V těchto dnech si pak většina z nás začíná uvědomovat, kolik jsme opět utratili a snažíme se nějak přežít. Obchody jsou na tom samozřejmě obráceně a s radostí se přehrabují v penězích. Apple je na tom podobně a snaží se kompenzovat zprávy o slabším prvním kvartálu.

App Store během svátků pokořil snad všechny rekordy.

V řeči čísel to znamená, že během svátečního týdne utržil 1,22 miliardy dolarů. Jako bonus byl stanoven nový rekord za jeden den, jelikož během Nového roku utratili zákazníci v App Storu 322 milionů dolarů.

Phil Schiller komentoval situaci následovně:

App Store zaznamenal rekordní sváteční týden a Nový rok. Sváteční týden byl naším největším týdnem v historii s 1,22 miliardami utracenými za aplikace a hry a Nový rok stanovil rekord pro jediný den ve výši 322 milionů dolarů.

Díky inspirující práci našich talentovaných vývojářů a podpory našich úžasných zákazníků po celém světě zakončil úchvatný rok 2018 a vtrhnul do roku 2019 s pořádnou vervou.

Jste jedním z těch, co k těmto statistikám pomohli? Co jste si pořídili?

Zdroj: MacRumors

 

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.