imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

app store

App Store začal umožňovat předobjednávky


Vývojáři nyní mohou pro své aplikace na App Store aktivovat předobjednávky. Předobjednaná aplikace se po jejím vydání automaticky stáhne do telefonu uživatele.

Apple poskytl vývojářům užitečný nástroj. Ti větší chtějí vytvořit kolem svých ještě nevydaných aplikací nějaký ten „hype“ a tak se jim bude novinka zajisté velice zamlouvat.

Pokud si vzpomenete na vydání Super Mario Run na iPhone 7 Keynote, pak dostanete představu, o čem to celé je. Mario byl první aplikací v App Storu ještě před jejím oficiálním vydáním a uživatelé si tak mohli hru prakticky předobjednat.

super mario run

Tuto možnost mají nyní všichni vývojáři. Samozřejmě ale platí určitá pravidla: předobjednávku lze aktivovat pro minimálně 2 dny a maximálně 90 dní před oficiálním vydáním aplikace.

Společně s tím byly představeny nějaké další nové funkce pro vývojáře. Pokud se vás to týká, podívejte se do sekce Sales and Trends. Nás uživatelů se týká nové řešení u automatického obnovování předplatného. Vývojáři totiž mohou novým předplatitelům poskytovat slevy.

app store

Pokud jste vývojáři a chtěli byste vědět, jak předobjednávky nastavit, podívejte se na oficiální stránky Applu.

Zdroj: 9to5mac

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.