imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Apple dominuje trhu nositelných zařízení


V dnešní době vyrábí nositelná zařízení kde kdo. Apple možná nebyl první, kdo s těmito výrobky začal, zdá se ale, že všem kolem vypálil rybník a stal se lídrem tohoto trhu.

Čísla potvrzují, že Apple prodává nejvíce chytrých hodinek na celém trhu. Podle ICD jich v druhém čtvrtletí tohoto roku prodal 4,7 milionů. Strůjcem úspěchu jsou zejména Apple Watch s podporou LTE.

Poptávka po chytrých nositelných zařízeních se neustále zvyšuje na úkor těch tradičních. My sami v kanceláři Apple Watch používáme a věříme, že se jedná o více než užitečný produkt. Každý den je nosíme a používáme s radostí.

Apple by měl představit 4. generaci svých hodinek již příští týden. Nová verze hodinek by měla mít větší displej. Ověřené informace ze samotné Keynote naleznete na našem webu živě ve středu od 19.00.

Vlastníte také Apple Watch? Jaký je váš názor na ně? Dejte nám vědět!

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!