imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Apple: iPhone XR je nejúspěšnější z nových iPhonů


Jde o hezké a uvěřitelné prohlášení, nicméně bez čísel, která by to potvrzovala, jde pořád jen o nepodložené chvástání.

Greg Joswiak, viceprezident společnosti pro produktový marketing, odpovídal nedávno na nějaké otázky portálu CNET. Pokud je z rozhovoru něco zřejmé, pak to, že si svůj marketingový titul opravdu zaslouží. Když měl totiž komentovat zprávy o nízkých prodejích iPhone XR, řekl toto:

“iPhone XR je každý den naším nejoblíbenějším iPhonem již od prvního dne dostupnosti.

Pravdivost tohoto tvrzení zpochybňovat nebudeme. Jedná se momentálně o nejlepší iPhone s vynikajícím poměrem cena/výkon. Také jde o super zařízení, které nás nezradilo ani během testování.

Jediným problémem je, že bez přesných čísel jeho věta neznamená nic. Jde ale o skvělý úhybný manévr. Je totiž rozdíl mezi tím být nejoblíbenější telefon z výběru, protože ostatním se vůbec nedaří, a být nejlepší mezi těmi, které se prodávají jako na běžícím pásu.

Zdroj: The Verge

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.