imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Apple je na byznys se seriály příliš hodný


Podle nedávné zprávy se Apple na trh se streamováním seriálů podívá s obrovským zpožděním, protože ve svých pořadech nechce mít žádné násilí ani obsah pro dospělé…

Staré novozélandské rčení nikdy nebylo přesnější:

Je těžké udělat pořad o životě Dr. Dre bez zobrazení násilí.

Nedávná zpráva Wall Street Journalu mluví o překážkách, na které Apple na trhu se seriály narazil. Chtějí se vyvarovat všeho, co by nebylo vhodné i pro děti. V jejich pořadech tedy neuvidíme sex, vulgarity ani násilí. To však podle interních informací zásadně posouvá příchod na tento trh.

Úplně vidíme, jak Jimmy Iovine nadšeně představuje svou novou akvizici – seriál Vital Signs, jenž popisuje příběh Dr. Dre. Namísto šíření jeho slávy však přichází zákazy. Podle Tima Cooka je v současných seriálech příliš násilí. Víte co, jde ale o pořad o rapperovi, který vyrůstal v sedmdesátých a osmdesátých letech v Americe. O čem tak má být? O duhách a motýlech?

I kdyby měl Apple obrovské plány ohledně svých pořad na Apple Music, počkáme si. Podle starších zpráv by americká firma ráda investovala miliardu dolarů do projektů, jako jsou Amazing Stories od Stevena Spielberga, výše zmíněné drama nebo vesmírné seriály Battlestar Galactica či Foundation na základě publikací Isaaca Asimova.

Nicméně ne všechno jde udělat ve verzi vhodné pro děti…

Zdroj: The Verge

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.