imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Apple může přijít s balíčkem předplatného 3 v 1


Apple podle všeho plánuje představení balíku služeb, v němž bychom našli Apple Music, originální televizní pořady a digitální magazíny.

Podle The Information se má objevit jednotná předplacená služba, která by za jednu cenu nabídla jednotný přístup k obsahu, jenž Apple buď již nabízí, nebo bude nabízet. Dost možná se představení pojí s nákupem několika televizních pořadů, které Apple nedávno objednal. Dosud nebylo jasné kdy a jak je americká firma pustí do světa.

Prvními dvěma pořady jsou „Planet of the Apps“ a „Carpool Karaoke: The Series“, které se zdarma objevily v Apple Music pro všechny předplatitele. V případě většího počtu pořadů by však podobný systém nebyl udržitelný, představení vlastní služby by se tak zdálo logické.

Vedle toho už nějakou dobu víme, že Apple plánuje představit další předplacenou službu, tentokrát zaměřenou na magazíny, časopisy a noviny. Vše by mělo vzniknout propojením Apple News s nedávno zakoupenou službou Texture. Ta v tuto chvíli nabízí přístup ke dvěma stům digitálních magazínů a vychází na 10 dolarů měsíčně. Bavíme se tu přitom o nejprestižnějších časopisech na trhu, jako jsou People, Time, Forbes, ELLE, National Geographic, Rolling Stone nebo Vogue.

Jsou tu tak tři oddělené služby od Applu – hudba, časopisy a seriály (přičemž některé se na představení teprve těší). Propojení a prodej jednoho velkého předplatného by pak dával smysl. Otázkou tak zůstává, za kolik, kdy a jak se služba ukáže.

Jestliže se tak spekulace od The Information potvrdí, bude Apple všechny své služby prodávat samostatně, balík se stane jen příležitosti na výhodnější cenu. Podle dřívějších zpráv se mají první exkluzivní pořady Applu objevit mezi březnem a létem 2019, v návaznosti se pak mají odkrýt i podrobnější informace o výhodném balíku.

Zdroj: MacRumors

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.