imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Apple nyní nabízí možnost naplánovat si schůzku v servisu


Apple v tichosti aktualizoval své stránky podpory na getsupport.apple.com. Mezi nejvýznamnější novinky změn patří zejména sjednání si schůzky ve vybraných servisních střediscích či na Apple prodejnách. 

Pokud tedy zavítáte na výše zmíněnou stránku a proklikáte se několika menu, zadáte, jaké máte zařízení včetně výrobního čísla, specifikujete problém, tak je zde nově možnost sjednání si schůzky.

Applu můžeme dát také plusové body za to, že i u nás v České republice je pár servisů, které podporují sjednání schůzky, a to i navzdory tomu, že u nás Apple nemá oficiální zastoupení v podobě Apple Store.

Apple-Wench-1024x742-1024x560

Tento krok lehce připomíná zpřístupnění Genuis Baru, který je dostupný ve vybraných Apple Storech po celém světě. Pokud nevíte, co Genius Bar je, tak se jedná o místo v Apple Storu, kde jsou školení zaměstnanci přímo od Applu, kteří vám dokáží poradit snad s každým problémem, co se iOS, watchOS, tvOS a macOS týče.

Pokud tedy máte se svým jablečným miláčkem nějaký problém, rozhodně vám doporučuji tuto novou funkci. Například po Praze je několik míst, kde si zle schůzku sjednat online a budete tak mít záruku, že se o vás v servisu někdo postará.

Vše se také zrychlí díky tomu, že už předem specifikujete svůj problém a lidé v servisu se tak mohou lépe připravit.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!