imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Apple rozšiřuje svůj veřejný BETA program i na iOS


Jak již víte, minulé pondělí vyšla nová verze iOS 8.2, která kromě mnoha vylepšení obsahuje i vestavěnou aplikaci Apple Watch (informovali jsme v tomto článku).

U stolního operačního systému OS X nabízí Apple již delší dobu veřejně přístupné betaverze nového operačního systému. Nově se Apple rozhodl rozšířit tento program také na systém iOS, a tak si již od čtvrtka můžete stahovat nejnovější Beta verze tohoto systému a testovat je i v případě, že nejste registrovaní vývojáři. Ti až doposud byli jedinými, kteří měli k betaverzím přístup.

Do programu se můžete přihlásit přes tuto stránku. Link na stažení se vám poté klasicky objeví v Nastavení ve složce Aktualizace softwaru.

Předtím vás však Apple upozorní, abyste si své zařízení zálohovali prostřednictvím iTunes a navštívili zmíněnou stránku na daném zařízení, kde si stáhnete konfigurační profil. Pokud toto splníte, můžete stahovat nejnovější verzi, tedy momentálně iOS 8.3. Ten podle zdrojů obsahuje například vylepšenou Emoji sadu, bezdrátový Carplay a mnoho dalších drobných oprav a vylepšení.

io-8-screens_thumb800 2

Rozhodnete se vstoupit do tohoto programu nebo si raději počkáte až na oficiální vydání  stabilní verze?

Zdroj: MacWorld

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!