imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

app store

Apple si ve svých reklamách utahuje z konkurence


Apple většinou bývá extrémně politicky korektní, sem tam ale pustí otěže na maximum. V nových reklamách si utahuje z konkurence.

Apple se ve svých nových reklamách lehounce opřel do ostatních výrobců, i tak se ale nové reklamy nemohou srovnávat se zlatou érou nemilosrdných soubojů. Apple na svém YouTube kanále vydal dvě nová videa. Jejich společným tématem je

jak špatný je život při používání zařízení konkurence a jak zábavný s Applem…

Téma videí není nic převratného a občas se objeví i u konkurence. Lehčí narážky a vtípky, samozřejmě bez jakýchkoliv jmen, která se ovšem dají vyčíst.

iphone

Dvě nové reklamy jsou součástí kampaně „s iPhonem je život jednodušší“, která má za cíl přivést uživatele Androidu na iPhone.

Obě videa mají 16 sekund a lze je najít na různých regionálních kanálech Applu. My je například našli nejprve na mexickém kanále ještě před tím, než byla nahrána na ten oficiální. Strategii nahrávání videí na různé kanály tedy opravdu nechápeme.

První reklama se týká App Storu. Uživatelka na levé straně jednu aplikaci vezme z poličky do rukou a ta vybouchne, čímž značí, že se jednalo o nebezpečnou a zbytečnou aplikaci. Na pravé straně jsou vyobrazeny zkontrolované a bezpečné aplikace App Storu, díky nimž je život daleko lepší.

Ve druhém videu uvidíte na obou stranách pózující ženy. Na pravé straně vznikají díky módu Portrait úžasné fotografie, zatímco na levé prachobyčejné fotky. Řešení? Stačí přejít do hledáčku iPhonu.

Pod oběma videi naleznete odkaz na stránku Apple Switch, která je určena uživatelům Androidu pro co nejsnazší přechod na nové zařízení.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.