imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Apple spustil nový kanál YouTube


Spuštění proběhlo potichu, kanál je plný televizního a filmového obsahu. Jeho účel ale stále zůstává otázkou.

Přestože Apple obsah nahrával už čtyři týdny, mezinárodní tisk si teprve nedávno všimnul nového kanálu YouTube s názvem Apple TV.

Je to poměrně aktivní platforma, aktuálně obsahuje 55 různých videí a má celkem 1,36 milionu shlédnutí. Nejoblíbenějším obsahem jsou reklamy z hlavního kanálu Applu, většina ostatních má méně než 100 zobrazení.

Jedná se většinou o trailery a video ze zákulisí různých filmů a seriálů, rozhovory a záběry navíc z Carpool Karaoke, tedy ne úplně exkluzivní obsah. Většina videí není k dispozici ani pro Apple TV v U.S, takže je těžké určit záměr tohoto kanálu.

Nicméně s ohledem na nadcházející spuštění služby Apple TV + dává smysl, aby Apple začal být aktivní ve světě filmu. Ale proč vytvářejí právě tento obsah? Podívejte se na kanál, my jej budeme průběžně sledovat.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!