imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

apple seminář video

Apple spustil své výukové programy – video


Apple s příchodem května odstartoval v Apple Storech série seminářů pod názvem Today at Apple a nyní se můžeme ve videu podívat, jak takové semináře vypadají. Nadšení studenti, motivovaní umělci, přátelská atmosféra a inspirující prostředí. Záběry nejnovějšího videa Applu vypadají jako z pohádky.

Marketing je v těchto dnech v Applu opravdu na vrcholu a nová videa přobývají jako na běžícím páse. To platí i v případě spuštění programu Today at Apple. V podstatě jsme viděli to, co jsme očekávali. Krátké shrnutí se šťastnými lidmi v Apple Storu. Nezáleží na tom, co zrovna dělají, ale viděli jste někdy stát před produktem Applu smutného člověka? My také ne.

Today at Apple je určen jak pro malé, tak velké. Nečekejte ale žádné světoborné nápady, program má za cíl pomoci uživatelům rozvíjet nové dovednosti za použití produktů Applu, to samozřejmě zdarma. Ať už jde o iPad, nebo iPhone, programování, nebo fotografování, každý si v rámci programu najde činnost, která ho zajímá. Dostane se i na profesionální software jako je Final Cut X a Logic Pro X.

Today at Apple je jedním ze způsobů, jak prohlubujeme naši zkušenost s lepší obsluhou místních zákazníků a podnikatelů. Vytváříme moderní náměstí, kde je každý vítaný a kde Apple dělá to nejlepší pro vzájemné propojení, objevování nových vášní nebo zlepšení schopností každého z nás. Myslíme, že půjde zábavnou a poučnou zkušenost pro všechny, kdo se zúčastní.

– napsal Apple v oficiálním tiskovém prohlášení.

apple seminář video

Semináře probíhají neustále a pravidelně se střídá jejich obsah s pomocí pozvaných umělců a přednášejících. Kromě toho jsou některé z nich věnovány určité skupině lidí. Například existují „Úterky pro učitele“, ve kterých se učitelé naučí, jakým způsobem mohou zahrnout témata probíraná v Apple Storech ve svých hodinách. Důraz je samozřejmě kladen na děti a Apple pořádá přes víkendy spoustu programů pro rodiny. Programů se účastní všech 495 oficiálních Apple Storů (ovšem prodejci jako je iStyle ne).

apple seminář video apple seminář video apple seminář video
iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.