imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Apple vám dá aplikaci Procreate zcela zdarma


Čas od času se stane, že Apple nabídne některou z velmi populárních aplikací pro iOS svým uživatelům zcela zdarma. Ovšem jen v případě splnění jednoduché podmínky.

A nemusíte se bát, že byste si museli nechat vrtat koleno nebo museli darovat některý z orgánů. Vůbec ne, stačí si pouze do svého telefonu nebo tabletu nainstalovat aplikaci Apple Store.

Snímek obrazovky 2016-06-30 v 16.34.00

Jde o aplikaci, která vám dovolí procházet nabídku Apple produktů i procházet seznam blízkých Apple Store obchodů. A právě do sekce Apple Store obchodů pokud v aplikaci zavítáte, najdete zde možnost stáhnout si aplikaci Procreate.

Vše je jednoduché. V sekci Účet sjeďte dolu a zvolte Země. Úplně dole vyberte United States a uložte. Dále hledejte záložku nazvanou Stores a poté rolujte dolů, dokud neuvidíte sekci nazvanou iPhone Uprade Program. Pak švihněte prstem přes ni, dokud neuvidíte banner upozorňující na aplikaci Procreate. Nakonec zbývá jen klepnout na něj prstem.

Akce platí do 28. července, poté již z nabídky aplikací zmizí.

Zdroj: 9to5Mac

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.