imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Apple vydal první reklamu k oslavě čínského Nového roku


Se skoro dvouměsíčním odstupem vydává Apple reklamu na oslavu Nového roku i v Číně. Ten letos připadá na 19. února a společnost přichystala dárek v podobě okouzlujícího videa.

kolo

Na webových stránkách Applu se objevilo jeden a půl minuty dlouhé video, které je nápadně podobné spotu “The Song”. Ten byl vysílán během uplynulých Vánoc ve Spojených státech a prohlédnout si jej můžete zde:

Celým příběhem nás provází vnučka, která se za pomocí nejmodernějšího hardwaru a softwaru Applu snaží oživit staré skladby. Ty přetvoří do formátu, který je podporován iPadem, kde zůstanou už navždy.

Reklama je významným milníkem pro celou společnost a přichází ve chvíli, kdy je v Číně otevírán jeden Apple Store za druhým. Jde o jednu z mála zemí, kde je zaznamenán tak obrovský růst trhu, že zde dochází k přesunu zaměstnanců Applu.

Zdroj: 9to5Mac

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.