imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Apple Watch nemusí být první…


Apple prezentuje svůj nejnovější produkt se stejnou strategií, jako tomu bylo u iPodů. Jde o to vytvořit nezapomenutelný přístroj s jednoduchým ovládáním, který by byl jedinečný.

Tim Cook na nedávné konferenci Tuesday at the Goldman Sachs Technology and Internet v San Francisku připomněl, že Apple nebyl první společností vyrábějící MP3 přehrávače. Jenže do představení prvního iPodu byly všechny ostatní MP3 přehrávače známé složitým ovládáním, které bylo příliš nepohodlné k používání.

Stejný pohled má Cook i na hodinky, které podle něj změní životy mnoha lidem. A největší zbraní očekávaných hodinek Apple Watch bude jejich všestrannost, a stejně tak i upravené verze oblíbených aplikací z našich iPhonů.

watch_os_on_iPhone6_cover

Cook v rozhovoru zmínil i nové partnerství s IBM, kde prozdradil, že dohoda ukazuje na sílu obou společností. IBM přináší do Apple know-how v oblasti vývoje softwaru pro práci v různých odvětvích, přičemž Apple naopak umožní pracovníkům IBM být více mobilními a podílet se na tvorbě korporátních produktů, čímž se skvěle doplňují.

Své porovnávání iOS s Androidem pak zakončil větou:

Vždy jsme věřili, že naším úkolem v životě je dělat to co nejlépe, ne co nejvíce.

A to se mu podle nedávných výsledků zjevně daří.

Podle Cooka pokud bude Apple schopen vyrábět i nadále skvělé produkty, je tu pro něj stále dobrý trh. Zda má pravdu ukáže jen čas.

Co si myslíte o Apple Watch vy? Plánujete jejich koupi? Podělte se s námi o váš názor v komentářích.

Zdroj: Macworld

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.