imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Apple Watch pro vás mají další výzvu ke Dni země


Apple připravil pohybovou výzvu u příležitosti Dne Země už roce 2017 a 2018. A i letos vás vyzve, abyste se hýbali a získali další odznak.

Víme, že společnost podniká vše, aby snížila svou ekologickou stopu, a snaží se být co nejšetrnější k životnímu prostředí při výrobě. Není divu, že už několikrát byli vybráni do seznamu nejzelenějších technologických společnosti.

Apple apeluje na své zákazníky, aby si byli vědomi důležitosti ekologie, takže nezapomněli ani na Den Země. V loňském roce jsme shromáždili zajímavé informace o této události.

Mírový aktivista John MecConnell, který na Národní konferenci UNESCO v roce 1969 navrhl myšlenku Dne Země

Stejně jako v předchozích dvou letech, i tentokrát vám 30 minut cvičení získá vytoužený odznak. Jediné, co musíte udělat, je zaznamenat 22. dubna trénink v jakékoli aplikaci, která se synchronizuje s aplikací Zdraví.

Toto je už třetí výzva tohoto roku. Na Den svatého Valentýna jste soutěžili o odznak při honbě za láskou, u příležitosti Mezinárodního dne žen jste získali ocenění při oslavování žen a dívek.

Už máte všechny odznaky?

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!