imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Apple začal prodávat Smart Battery Case pro iPhone XS


A samozřejmě i pro XS Max a XR. Design se přitom nezměnil ani o kousek, jen teď podporuje i bezdrátové nabíjení.

Nová generace krytu Smart Battery Case dorazila – jde o nástupce produktu, který si odnesl cenu za Nejošklivější zařízení roku. První spekulace o příchodu dorazily minulý prosinec, na začátku roku pak byla novinka potvrzena. Smart Battery Case podporuje nejnovější modely iPhonu, tzn. XS, XS Max a XR.

Netrvalo to sice dlouho, ale alespoň nějakou chvíli jsme doufali, že se vzhled krytu změní a nebude tak ošklivý. Nyní však můžeme s jistotou říct, že:

je stejně hrůzostrašný, jako byl i minule.

Má alespoň všechny očekávané funkce. Do výbavy přibyla možnost bezdrátového nabíjení, takže když máte kryt na telefonu, dál můžete bez omezení používat bezdrátové nabíječky. Je tu pak i standard USB-PD, což znamená podporu rychlého nabíjení.

V neposlední řadě budete moci nadále používat veškeré příslušenství s Lightningem. Přestože jsme zatím neviděli fotky spodní strany, podle všeho kryt nabíjí telefon bezdrátově a Lightning konektor dále zůstává volný.

Neměli bychom zapomínat na to nejdůležitější, a to fakt, že kryt dělá svou práci perfektně. iPhonu XS prodlouží výdrž na 33 hodin, XS Max vydrží až 37 hodin a iPhone XR dokonce až 39 hodin. To je hodně slušné. Jen cena 3490 Kč je hodně odvážná.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!