imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Ariana Grande vám ukáže jak na karaoke v memoji stylu


Jednou z nejzábavnějších věcí, jakou lze s animoji a memoji dělat, je zpívat na známé hudební skladby. Tři světové hvězdy vám ukáží, jak by se to mělo dělat.

Dnes brzy ráno se rozdávaly hudební ceny Grammy. Jde o obrovskou událost, kterou sleduje velká spousta milovníků hudby, zejména pak v zámoří. Zároveň se jedná o dokonalou příležitost pro propagaci služby Apple Service.

Na jednu stranu rozvěsil Apple po celém Los Angeles billboardy vyobrazující nominované interprety ve stylu memoji se zprávou „poslouchejte na Apple Music“.

Poté spustil guerillovou kampaň na Shazam (ten Apple koupil loni) a navýšil trialovou verzi zdarma ze 3 na 4 měsíce. Akce navíc platí také pro uživatele, kteří již původní 3měsíční verzi vyzkoušeli, ale předplatné si ještě neplatí.

Třešničkou na dortu jsou memoji karaoke reklamy, které měly pomoci zvýšit prodeje předplatného na Apple Music a také samotných iPhonů. Na tři z nich se můžete podívat na YouTube kanálu Applu v podání Ariany Grande, Khalida a Florida Georgia Line.

Jedné se o stejný koncept z loňského roku, kdy zpíval Childish Gambino skladbu Redbone, akorát z důvodu nedostatku memoji byl vyobrazen jako vetřelec. Úchvatné, jak rychle jde technologie kupředu.

Zdroj: The Verge

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.