imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Automatické mazání hlasových záznamů v iOS 12


S iOS 12 se mění i způsob, kterým můžete mazat své hlasové nahrávky. Dobrou zprávou je, že jde o pozitivní změnu. Nově lze totiž u zařízení s iOS 12 nastavit mazání záznamů automaticky.

Snadno předejděte hromadění záznamů ve vašem úložišti. Projděte si následující odstavce a podívejte se, jak vše během několika sekund nastavit.

Tématu už jsme se věnovali i dříve. Nejenže aplikace Diktafon získala nový design, objevilo se i více možností nastavení. Všechny změny pod iOS 12 vedly k jedinému – intuitivnějšímu ovládání. Jsou tu funkce, jež uživatelům poskytují možnosti měnit kvalitu nahrávek, případě dnes rozebírané automatické mazání hlasových záznamů. Jestliže pak z jakéhokoliv důvodu potřebujete své nahrávky uchovávat, pochopitelně můžete.

Pro automatické mazání postupujte následovně:

  • Jděte do Nastavení.
  • Najděte Diktafon.
  • Zde najděte položku pro pročištění smazaných záznamů.
  • Tady můžete zvolit z několika časových intervalů – Okamžitě / Po 1 dni / Po 7 dnech / Po 30 dnech / Nikdy.

Používáte aplikaci Diktafon často?

Zdroj: igeeksblog

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Nejčtenější za minulý měsíc

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.