imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Autonomní auto Applu účastníkem dopravní nehody


Testování samo řiditelného automobilu Applu se krapet zvrtlo v dopravní nehodě. Nicméně na vině je podle zpráv druhá strana.

Nedávno jsme vás informovali o predikci Ming-Chi Kua, podle které by mohlo autonomní auto Applu debutovat za 5 let. Ne vše jde ale jako po másle, jelikož se automobil v srpnu střetl s jiným účastníkem provozu.

Podle zprávy se obě auta střetla v rychlosti zhruba 15 mph. Obě byla částečně poškozena, ovšem zraněn nebyl naštěstí nikdo.

Společnost testuje software pro autonomní automobily již od začátku roku 2017 a jde o vůbec první podobný incident. Testování probíhá na celkem 60 autech zároveň a netrpělivě čekáme na další vývoj tohoto projektu.

Zdroj: MacRumors

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.