imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Dělíte se s polovičkou o všechno? Zkuste Avocado


Tuto aplikaci mi před časem doporučil App Store. Název tomu sice neodpovídá, ale není to kuchařka, nýbrž “sociální” aplikace. Sociální je opravdu v uvozovkách, neboť je myšlena pouze pro dva uživatele. Je to totiž aplikace pro páry, případně pro blízké přátele. 

Pár může přes Avocado sdílet témeř cokoli. Nejprve si vytvoříte uživatelský účet a k němu vyberete heslo. Heslo je stejné pro oba uživatele. Poté aplikace kontaktuje vaši drahou polovičku, aby se k aplikaci připojila. No a je to! Od té chvíle společně sdílíte důležité i nepodstatné části každodenního bytí.

Vcelku samozřejmou funkcí je chat. Můžete si vyměňovat zprávy v rámci datových služeb, nikoli SMS a to i přesto, když jeden z vás nevlastní výrobek s nakousnutým jablíčkem. Pokud máte kreativní náladu, můžete svému protějšku něco vyfotit, nakreslit nebo mu poslat “samolepku.” Zároveň mu můžete prozradit svou polohu. No a kdyby vás přepadl sentiment, můžete svou polovičku na dálku obejmout nebo jí poslat vzdušný polibek.

Další funkcí této aplikace je sdílení seznamů. Je potřeba koupit domů pečivo? Nebo zajít na poštu? Pomocí aplikace vytvoříte seznam úkolů, které se okamžitě zobrazí i druhému uživateli. Když jeden z vás misi splní, jednoduše úkol označí v aplikaci, abyste věděli, že úkol je splněn a domů pečivo nepřinesli oba.

avocado2

Šikovnou funkcí aplikace je sdílení kalendáře. Můžete navzájem sdílet své pracovní kalendáře  nebo školní rozvrhy, aniž byste museli složitě vytvářet přístupy do svých účtů. Do kalendáře můžete přidávat jednorázové akce, ale i opakující se události. Pokud se rozhodnete nějakou již vytvořenou periodickou událost změnit, můžete zvolit, zda chcete změnit danou událost jen v jednom datu, či ve všech budoucích opakováních.

Musím též zmínit službu, která se bude hodit zejména těm zapomnětlivějším z nás. Do aplikace můžete vložit důležité datumy vašeho vztahu, jako například výročí nebo narozeniny vaší drahé polovičky. Aplikace vás na ně včas upozorní, abyste stihli cestou domů koupit třeba květinu.

Na závěr už jen zmínka o ceně aplikace. Avocado můžete z App Storu stáhnout zdarma. Ve “free” verzi nalezte vše výše popsané. Zároveň máte ale i možnost upgradovat na “full” verzi. Plná verze nabízí neomezený prostor pro vaše fotografie, můžete vkládat libovolné množství seznamů a též ve “full” verzi můžete přes Avocado synchronizovat své Google kalendáře.

Řečeno ve zkratce, pokud chcete být se svým protějškem neustále v kontaktu a sdílet s ním slasti i strasti vašeho života, je aplikace Avocado vytvořena přesně pro vás. A také v ní naleznete recept na výborné guacamole! :)

Based on this information, all these stages require huge expenses and directly influence the price policy. When a person buys Cialis, the thing with the penile nerves is that they either work or they don’t there is no halfway measure. Where locals harvest the bark, you can purchase not only in pharmacies of the city but also on Doctor-Increases the Internet, it is known that the active ingredient in Levitra is Sildenafil which relaxes arterial smooth muscles of the corpus cavernosum of the penis.

Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!