imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Beats odstartovaly velkou reklamní kampaň


Značka, která již několik let patří pod Apple, si do své nejnovější reklamní kampaně Above the Noise přizvala řadu celebrit ze světa hudby, sportu a dalších. Ve spolupráci s nimi firma vytvořila okouzlující spoty.

Kampaň odstartovala již v listopadu, jako první vyšlo delší video zaměřené na emoce. Společnosti Beats se podařilo uzavřít spolupráci se jmény, jakými jsou Serena Williamsová, Kris Wu, Michael K. Williams, Neymar Jr. či Cara Delevingneová. Hlavní zprávou videa je odtržení od každodenního ruchu světa a nalezení ticha a sebe sama.

Můžeme ve videu vidět řadu mladých lidí po celém světě, kteří jsou plní naděje a touhy. Dále tu pak narážíme na světoznámé hvězdy, jež všechny překážky překonaly, díky tomu se dostaly na úplný vrchol.

Dnes se kampaň Above the Noise dočkala kratšího klipu. Protagonisté videa jsou sportovci excelující v zimních sportech – Shaun White (US) Lindsey Vonnová (US), Jamie Andersonová (US), Kevin Rolland (Francie), Ayumu Hirano (Japonsko), Sui Wenjingová a Han Cong (Čína). Vzhledem k blížícím se Zimním olympijským hrám 2018 jde o perfektní načasování, začíná se již příští měsíc.

Všichni sportovci používají sluchátka Beats Studio3 nebo Powerbeats3, jež mají jednotnou barvu Winter Red. Musíme uznat, že vypadají skvěle. Obě zařízení jsme pro vás navíc již v minulosti otestovali.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.