imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Během Black Friday utratili uživatelé za aplikace hromadu peněz


Letošní Black Friday zlomil na App Storu veškeré rekordy. Oproti loňskému roku sezóna skončila s 20% nárůstem utracených peněz. Vypadá to, že konec aplikací stále nepřichází.

Černý pátek je pochopitelně velkou příležitostí na nákupy aplikací, nejen fyzického hardwaru. U virtuálních pokladen se letos objevily obrovské zástupy lidí – konkrétně šlo o největší zástupy v historii. To alespoň tvrdí ve své nejnovější zprávě zástupci Sensor Tower.

Uživatelé ve Spojených státech na App Storu utratili 52 milionů dolarů. To oproti loňským 39,5 milionům znamená 31,6% skok. To je vcelku neuvěřitelné. Podobně to navíc vypadalo po celém světě. Zákazníci mimo USA na App Storu utratili kolem 117,3 milionů dolarů.

Celkově jsme tedy na 169,3 milionech dolarech za aplikace v rámci několik dní. Podle nás to o digitálním chování a životním stylu uživatelů to vypovídá hodně.

Zdroj: AppleWorld.Today

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.