imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Během Black Friday utratili uživatelé za aplikace hromadu peněz


Letošní Black Friday zlomil na App Storu veškeré rekordy. Oproti loňskému roku sezóna skončila s 20% nárůstem utracených peněz. Vypadá to, že konec aplikací stále nepřichází.

Černý pátek je pochopitelně velkou příležitostí na nákupy aplikací, nejen fyzického hardwaru. U virtuálních pokladen se letos objevily obrovské zástupy lidí – konkrétně šlo o největší zástupy v historii. To alespoň tvrdí ve své nejnovější zprávě zástupci Sensor Tower.

Uživatelé ve Spojených státech na App Storu utratili 52 milionů dolarů. To oproti loňským 39,5 milionům znamená 31,6% skok. To je vcelku neuvěřitelné. Podobně to navíc vypadalo po celém světě. Zákazníci mimo USA na App Storu utratili kolem 117,3 milionů dolarů.

Celkově jsme tedy na 169,3 milionech dolarech za aplikace v rámci několik dní. Podle nás to o digitálním chování a životním stylu uživatelů to vypovídá hodně.

Zdroj: AppleWorld.Today

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.