imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Beoplay E6 a E8 Motion – zrozené ke sportu


Nabídka Bang & Olufsen je poměrně široká, ale teď tu máme kousek, který žádali mnozí fanoušci této značky: bezdrátová špuntová sportovní sluchátka.

Dánská společnost splnila požadavek tím, že uvedla dva modely najednou: bezdrátová sluchátka Beoplay E6 Motion a úplně bezdrátový model E8 Motion. Než sáhnete do peněženky, podívejme se, jaké jsou rozdíly oproti původním modelům.

Hlavní rozdíl v designu opravdu bije do očí. Oba výrobky jsou bílé jako sníh, zatímco vnitřní okraj sluchátek je oranžový, což vypadá opravdu pěkně. Designéři značky se teď zaměřují na tyto dvě barvy.

Začněme s Beoplay E6 Motion

Osobně dávám přednost modelu se spojovacím kabelem za krkem. Díky tomuto designu je spojení mezi levým a pravým sluchátkem opravdu stabilní. Model je vybaven starým dobrým třítlačítkovým ovládáním, které umožňuje jednoduše stlačit pro přepínání písní při běhu půlmaratonu.

Jediný rozdíl oproti původnímu modelu E6 je v designu. Na špunty do uší můžete namontovat tři různé typy silikonových koncovek. Takže se nemusíte bát, že své drahé zařízení smáčíte potem, když si pořádně zacvičíte. Koncovky, které zaručují standardy IP54, jsou chráněny před pronikáním prachu a vodním postřikem z jakéhokoli směru. Mají různé velikosti „ploutviček“ pro pohodlné a bezpečné nošení. Stejný materiál byl použit pro kabel, který spojuje oba špunty. Nahrazuje pletený textilní obal u předchozí verze.

Díky 5hodinové době přehrávání vás tato sluchátka vyrobená z eloxovaného hliníku a kvalitních polymerů budou snadno provázet během celé tréninkové sestavy. Pro ty, kteří potřebují ještě víc, je zde E8 Motion.

Beoplay E8 Motion

Hlavním rozdílem je skutečně bezdrátová konstrukce se všemi výhodami i nevýhodami. E8 Motion nabízí stejné standardní gumové koncovky IP54 s malými háčky, které zde hrají ještě důležitější roli. Tato sluchátka totiž nemají kabel, který by je chránil před pádem na zem. Stabilitu a pohodlnost zajišťují tři různé velikosti silikonových a pěnových koncovek.

Skutečná výhoda ve srovnání s E6 je, že díky malému pouzdru dokáže toto zařízení přehrávat 16 hodin hudby, což překoná všechna vaše přání. Kromě malých zářezů pro silokonové háčky je nabíjecí pouzdro zcela identické s pouzdrem druhé generace. A co lepšího a krásnějšího si můžete přát než leštěné hliníkové pouzdro s nabíjením Qi?

Unikátní kvalita zvuku Beoplay

Pokud jde o zvuk, oba modely používají naprosto stejnou technologii. Jde tedy jen o to, jestli chcete opravdu bezdrátová sluchátka. Pro zajištění dokonalého zvuku mají sluchátka na vnitřní straně hliníkový plech a na vnější straně kvalitní polymer.

Díky tomu vysoké noty vibrují, zatímco střední rozsah je dokonale vykreslen a basy jsou tak skvělé, že víc už to snad nejde. Velkou výhodou je, že zvuk můžete plně přizpůsobit libovolnému žánru v aplikaci Beoplay.

Když jde o navrhování esteticky a zvukově skvělých zařízení, dánská společnost je nadále na špičce. Důkazem jsou i nová sluchátka Beoplay E6 Motion a E8 Motion, která představují osvědčenou klasiku v novém hávu.

Nová bezdrátová sluchátka Beoplay E6 MotionE8 Motion jsou k dispozici v internetovém obchodě iSTYLE, kde můžete platit i prostřednictvím služby Apple Pay!

 

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!