imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Beta iOS odhalila, jak by mohl vypadat nový iPad Pro


Půjde o monumentální displej bez tlačítka Home či jakéhokoliv ostrůvku pro senzory. Vše jsme se dozvěděli díky jedné z ikonek nejnovější bety iOS 12. Můžete to brát za prakticky dané.

Pátá beta iOS 12 nám po čase zase prozradila pár tajemství. Vedle informací o novém iPhonu s duálním slotem pro SIM karty, novém pouzdru AirPods nebo Homepodu s možností volání jsme se dozvěděli o nadcházejícím iPadu.

Jak bylo potvrzeno dříve, nový iPad Pro by mohl přijít s Face ID a designu bez rámečků, který známe od iPhonu X. Zajímavé téma jako obvykle přineslo celou řadu renderů.

Všechny dohady nyní ukončila beta iOS 12. Následující ikonka byla vše, co jsme potřebovali.

Ano, na pravé straně můžete jasně vidět iPad se znatelně tenčími rámečky a bez tlačítka Home. Nejzajímavější věcí na ikonce je, že nevidíme žádný ostrůvek na potřebné senzory. Předpokládá se, že se Applu podařilo všechno potřebné nacpat pod displej.

Abychom si to tedy shrnuli: nový iPad Pro dorazí bez tlačítka Home a ostrůvku, dočkáme se jednoho velkého displeje. Jestliže by se podařilo rámečky zásadně zúžit, zatímco by se dal tablet dále pohodlně ovládat, šlo by o vítanou změnu.

Zdroj: The Verge

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!