imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Bleskovka: Jsou tu nové AirPods!


S delší výdrží a možností bezdrátového nabíjení.

Apple nás tento týden skutečně zásobuje a aktualizace produktů přicházejí jedna za druhou. Dnes přišla řada na populární AirPods.

Design se nezměnil, ale uvnitř prošly významnými úpravami: nový čip H1, který podle Cupertina zlepšuje výkon.Slíbili také rychlejší spojení a 1,5krát více hovorového času. K dispozici je také handsfree možnost pro „Hey Siri“. Ale to nejlepší teprve přijde:

BEZDRÁTOVÉ NABÍJENÍ!

Ano, bezdrátové nabíjení, o kterém se tak dlouho šeptá, již dorazilo. Není to však povinné příslušenství. Nové AirPods můžete zakoupit s běžným nabíjecím pouzdrem nebo s novým bezdrátovým nabíjecím pouzdrem. Apple také myslel na ty, kteří by uvažovali o upgrade jen kvůli bezdrátovému nabíjení, mohou si nechat sluchátka a zakoupit pouze bezdrátové nabíjecí pouzdro.

Včerejší aktualizace iMacu nás úplně neohromila, ale dnešní zprávy jsou mnohem lepší. Perfektní zařízení a nové možnosti. Skvělá práce, Apple!

 

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.