imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Blíží se programy výměny a servisního krytí pro iPhone a MacBook


Apple oznámil dva programy výměny a servisního krytí, které jsou si velmi podobné. Jeden je pro iPhone X, druhý pro MacBooky Pro bez Touch Baru. Pojďme se podívat, co o nich víme.

Přestože vám z aktuálního nedostatku podrobných informací nemůžeme prozradit více o tom, jak bude vše probíhat v iSTYLE, chtěli jsme vám dát vědět, že přichází dva nové programy. Konkrétní detaily očekávejte během týdne, do té doby se podíváme na základní informace.

Je důležité dodat, že programy pokrývají všechna zařízení tři roky po prodeji v obchodě. Nebojte se tedy, že byste nestíhali včasné odeslání zařízení do servisu.

iPhone X

Apple zjistil, že některé displeje iPhonu X mohou občas zaznamenávat problémy s dotykovou plochou z důvodu poškození součástky. Jde o tu část displeje, jež by měl okamžitě reagovat na dotyk a nereaguje, případně se jí nikdo nedotýká a plocha reaguje. V tom případě Apple nebo autorizovaný servis bezplatně nahradí modul displeje na postižených zařízeních

13“ MacBook Pro bez Touch Baru

Apple zjistil, že omezené množství 128GB a 256GB SSD disků v 13“ MacBoocích Pro bez Touch Baru mohou mít problémy, jež vedou ke ztrátě dat či nefunkčnosti. Zařízení s těmito disky se prodávala od června 2017 do července 2018. Postižené disky jsou bezplatně vyměněny Applem nebo autorizovaným servisem.

Na této stránce si můžete zjistit, jestli vaše zařízení podléhají programu. Stačí zadat sériové číslo počítače (klikněte na logo Applu v levém horním rohu a zvolte About This Mac).

Další informace

  • Jak už je zvykem, program Applu bude dostupný po celém světě a nebude prodlužovat záruční dobu zařízení.
  • V případě, že jste již řešili problém sami a museli jste za opravu platit, kontaktujte Apple pro zařízení kompenzace.
  • Oba programy pokrývají zařízení po tři roky od prvního nákupu na prodejně.

Další informace o službách přineseme brzy ve zvláštních článcích.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.