imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Boom 3D – Ideální zvuk pro váš Mac


Štve vás, pokud něco nezní přesně tak, jak by mělo? Díky této aplikaci můžete upravit zvuk svého Macu!

Když jsem koupil svůj první Mac, měl jsem radost, jak skvěle ty malinkaté repráčky zní. Inženýrům v Applu se podařilo najít skvělé řešení pro všechny příležitosti. Můžeme však všechno posunout ještě o krok dál, když si pomocí Boom 3D nastavíme vše zcela podle našich představ.

Můžete si program představit jako ovladače ve Spotify, jen s třikrát větší možností úprav. Můžete zde strávit nějaký čas i v případě, že přesně nevíte, co děláte. Podle mých zkušeností je Boom 3D skvělým pomocníkem, pokud používáte externí monitor ke sledování filmů nebo k poslechu hudby, a výrobce nemá vlastní aplikaci pro optimalizaci zvuku.

Upřímně nejde o žádnou přelomovou technologii, Boom 3D poskytuje pouze softwarové řešení pro úpravu výsledného zvuku. Nemusíte do něj investovat čas, případně nepotřebujete kupovat externí hardware. Vyzkoušejte program sami a napište nám do komentářů, co si o něm myslíte!

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.