imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Byly zadáno šest nových modelů Apple Watch Series 4


Ale kam? No pochopitelně do nevysychající studnice spoilerů – Eurasian Database. Který model nám však schází?

Zadávání do systémů je právní povinností pro jakákoliv šifrovaná zařízení prodávaná v Arménii, Bělorusku, Kazachstánu, Kyrgyzstánu a Rusku. Informace o nich musí být podány Evropské hospodářské komisi. Díky tomu můžeme objevit produkty, které mají ještě nějakou dobu do oficiálního vydání.

Nejnovější spoiler se týká Apple Watch Series 4, které mají dorazit v září. Dříve se to samé stalo 9,7“ iPadu, 10,5“ iPadu Pro, iPhonu 7, AirPods, Apple Watch Series 2 a také MacBooku Pro s Touch Barem. Abychom to řekli jasně, tak cokoliv se zde objeví, uvidíme brzy i na pultech.

Rendery Benjamina Geskina

Proto je zajímavé, že bylo oficiálně zaznamenáno hned šest modelů (A1977, A1978, A1975, A1976, A2007, A2008), všechny přitom běží na watchOS 5. Není překvapivé, že se bavíme o čtvrté řadě hodinek. Otázkou však je, proč šest? Proč jenom šest?

Minulý rok tu bylo osm modelů: dva klasické hliníkové a šest LTE modelů – po dvou variantách hliníkový, z nerezové oceli a keramický (38 a 42mm modely mají různá čísla). Fakt, že nyní vidíme jen šest modelů, ukazuje na konec dvou z nich. Nejpravděpodobněji zmizela varianta pouze s GPS, případně keramická. Uvidíme.

Rendery Benjamina Geskina

O Apple Watch Series 4 zatím víme jen to, co nám prozradil Kuo – modely pravděpodobně v září dorazí s novým designem, o 15 % větším displejem, delší výdrží baterie a pokročilejšími funkcemi pro zdraví. Nemůžeme se dočkat!

Zdroj: MacRumors

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.