imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

CARROT Weather – Předpověď počasí se sarkastickou povahou


Předpověď počasí nebyla nikdy tak zábavná. S touto veselou aplikací pro počasí se budete těšit na bouřku nebo krupobití, jen abyste zjistili, co si pro vás rozzlobený CARROT přichystal.

Dobré aplikace pro předpověď počasí by měla poskytovat hodinové, denní a týdenní předpovědi na základě přesných údajů o počasí, radar a satelitní mapy, oznámení a upozornění, widget pro domovskou obrazovku a některé možnosti přizpůsobení. Opravdu dobrá appka bude také k dispozici na vašich Apple Watch s barevnými komplikacemi pro váš ciferník. Jedinečná bude mít AI osobnost přizpůsobenou specifickým povětrnostním podmínkám.

CARROT Weather je unikátní aplikace pro předpověď a sledování počasí pro iPhone, iPad a Apple Watch. Zobrazuje aktuální povětrnostní podmínky a podrobné předpovědi počasí na následujících sedm dní. Zahrnuje také krajiny a postavy, které reagují na počasí. V CARROT Weather bydlí rozzlobená AI, která vás občas uráží a baví ji vaše nesnáze související s počasím. To má podobu více než 6500 sarkastických hlášek v angličtině, které mohou být případně nahlas mluvené syntetickým hlasem. Můžete očekávat, že vás bude nazývat “tupým”, „vypatlaným“ a posmívat se vám, že máte „prsty jako špekáčky“ a „nic nevydržíte“. Pokud je slunečno, bude vám přát, abyste se spálili a byly vidět čáry po opálení, vyhrožujete vám, abyste si svůj den užili „nebo uvidíte“. Pokud je zataženo, můžete očekávat emocionální podporu tohoto druhu: „Promrhal jsi svůj život. A taky je teď zataženo“.

CARROT má několik osobností, ze kterých si můžete vybrat: Professional (bez jakýchkoli sarkastických poznámek), Friendly (přátelský a milý), Snarky (drzý a sarkastický, ale nesnaží se vás zabít), Homicidal (může se pokusit vás hodit na Slunce) ), Overkill (jako Homicidal, ale víc nadává). Pravděpodobně kvůli své osobnosti je aplikace hodnocena v App Store jako 12+  pro Častý/intenzivní výskyt vulgárních výrazů či humoru,  Občasný/mírný výskyt animovaného násilí či násilí ve stylu fantasy a další.

Pod sarkastickou a nadávající vrstvou CARROT Weather je výkonná aplikace pro počasí, která získává data z Dark Sky, který je považován za jeden z nejpřesnějších zdrojů informací o počasí. S předplatným můžete navíc použít jako zdroj dat meteorologický kanál, AccuWeather, Aeris Weather nebo WillyWeather (pouze pro Austrálii). Aplikace je dobře navržena a snadno použitelná.

Chcete-li zobrazit hodinové předpovědi, aplikace funguje jako videohra s bočním posouváním, pomocí symbolů ukazuje jasnou oblohu, mraky, srážky a změny teploty. CARROT Weather pro Apple Watch patří mezi nejlepší aplikace předpovídající počasí pro inteligentní hodinky z Cupertina. Aplikace pro hodinky je brilantně přizpůsobena malé obrazovce a komplikace CARROT Weather jsou také velmi užitečné, protože na první pohled poskytují numerické a vizuální indikace současných povětrnostních podmínek.

CARROT Weather prošla před několika dny obrovskou aktualizací, která uvádí mnoho nových možností oznámení pro déšť, sníh, úder blesku, bouře a dokonce i měsíční fáze. Některé z nich jsou k dispozici pouze pro nové předplatné, které zahrnuje několik nadstandardních a nebo super nákladných funkcí. Kromě základní verze, která je k dispozici za 129 Kč, nabízí CARROT nyní tři typy ročních předplatných za 29, 69 a 139 Kč, z nichž každé nabízí další mapové vrstvy, vlastní oznámení, další zdroje dat a další.

Pokud máte rádi zdravou dávku sarkasmu a přežijete občasné verbální zneužívání ze strany robota, vyzkoušejte i další aplikace z rodiny CARROT. K dispozici je aplikace pro seznam úkolů, budík, fitness tracker a počítadlo kalorií. To, co mají všechny společné, ​​je vesele sadistická postava s umělou inteligencí, která jako průvodce v aplikaci uděluje kruté tresty, pokud nedosáhnete cílů. Budete ji prostě milovat.

Nejlepší vlastnosti:

 • Krásně minimalistické appka pro počasí
 • Velmi přesné údaje o počasí z Dark Sky, s upgrade na meteorologické kanály AccuWeather, Aeris Weather a WillyWeather.
 • Srážky, upozornění na počasí, blesky, bouřková buňka, denní shrnutí a oznámení o astronomii (pokud jsou k dispozici)
 • Radar a satelitní mapy
 • Přizpůsobitelná osobnost
 • Aplikace pro Apple Watch s komplikacemi
 • Zkratky Siri
 • Widget pro domovskou obrazovku
 • Stroj času (zobrazí počasí pro libovolné místo až 70 let nazpět do minulosti)
 • 6 500+ řádek veselého mluveného dialogu
 • Mini-hra v aplikaci s 55 tajnými místy
 • Striktní politika neprodávat data třetím stranám.

Stáhnout CARROT Weather pro App Store (iPhone, iPad, Apple Watch – 129,00 Kč, obsahuje nákupy v aplikaci)

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!