imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Chcete testovat macOS Sierra? Žádný probém!


Apple vydal před týdnem první veřejné beta verze svých operačních systémů iOS, watchOS, tvOS a v neposlední řadě také přejmenované OS X, macOS.

předchozím článku jsme vám ukázali návod, jak se zaregistrovat a následně využívat všech výhod Apple Beta Software Programu. Tento program ve zkratce spočívá v tom, že si každý uživatel, tj. Nemusíte být vývojář, může stáhnout nejnovější jablečné systémy a ty následně testuje. Tento krok zavedl Apple před několika lety a díky své popularitě je veřejný beta program stále dostupný.

fotka

Pokud tedy chcete stáhnout a testovat nejnovější mac OS Sierra, máme pro vás návod.

Obecně se doporučuje neinstalovat operační systémy ve fázy beta na své primární přístroje. Minimálně byte měli provést zálohu, či si rozdělit disk na dva oddíly a instalovat mac OS separátně.

  1. Na Macu na který chtete macOS instalovat si otevřete si stránku Apple Beta Software Programu https://beta.apple.com/sp/betaprogram/
  2. Vyplňte své Apple ID a vše odsouhlaste
  3. Zařízení se zaregistruje do veřejného testování bety
  4. Váš Mac restartujte
  5. Otevřete Mac AppStore a vyhledejte nejnovější aktualizaci
  6. MacOS stáhněte, nainstalujte a opět restartujte
  7. Hotovo! :)

Další aktualizace budete dostávat skrze Mac AppStore. Ještě jednou doporučujeme nenahrávat sofware na primární zařízení a udělat si zálohu.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.