imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Chtěli byste, aby vaši fotografii vytisknul Apple jako billboard?


Apple spustil soutěž pro fotografy s iPhony. Fotografie vítěze bude zobrazena na billboardu, oficiálních marketingových materiálech, na sociálních médiích Applu a kdo ví kde ještě!

Apple na své stránce Newsroom oznámil novou soutěž Shot on iPhone pro všechny fotografie pořízené na iPhone. Uživatelé se o své výtvory mají podělit na sociálních sítích a výherní fotografii Apple oficiálně podpoří.

Fotografie mohou být jakéhokoliv druhu, musí být pořízené na jakýkoliv iPhone a upraveny v jakémkoliv nativním nebo podporovaném softwaru třetí strany. Soutěž běží do 7. února.

Mezi porotci se nachází například Phil Schiller, senior viceprezident celosvětového marketingu, Kaiann Drance, senior ředitelka celosvětového produkt marketingu, Brooks Kraft, fotograf, Sebastian Marineu-Mes, vývojář, Jon McCromack, vedoucí týmu softwaru fotoaparátu, a Arem Duplessis, ředitel fotografie marketingového týmu Applu. Kromě toho budou soutěžící hodnotit také Pete Souza, oficiální fotograf Bílého domu, Austin Mann a Annet de Graaf, cestopisní fotografové, Luísa Dörr, fotografka, a Chen Man, designový fotograf.

Apple vybere celkem 10 výherců. Jejich díla vystaví na billboardech a v obchodech Applu, budou zveřejněna na různých sociálních sítích a také v Apple Newsroom. Jedná se tedy o skvělou příležitost získat reklamu zdarma.

Pro účast v soutěži stačí splnit následující kritéria:

  • věk alespoň 18 let,
  • nahrát fotografii na Instagram nebo Twitter mezi 22. lednem až 7. únorem 2019 s hashtagem #ShotOniPhone,
  • dobrovolně můžete zaslat verzi ve vysokém rozlišení na shotoniphone@apple.com,
  • pojmenovat soubor jako jmeno_prijmeni_modeliphonu,
  • počkat na rozhodnutí.

Jde o super příležitost, kterou byste si neměli nechat ujít!

Zdroj: Apple

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.