imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Chytrý osobní asistent 24me


Označení „mobilní telefon“ už je trochu přežité, přeci jen naše zařízení denně zvládají řadu jiných věcí. Například spravovat naše aktivity, tvořit nové události a dělat si poznámky. Stačí mít jen odpovídající aplikaci.

App Store je plný aplikací, které vám pomohou s každodenní agendou. Mezi nimi je i řada velice kvalitních, kam patří i 24me Smart Personal Assistant. Aplikace je dostupná jak pro iPhone, tak pro iPad a Apple Watch. Umí využívat Shortcuts, což je nová forma provázání iOS a Siri.

S pomocí oceňované aplikace dokážete zvýšit svou kreativitu, pomáhat vám budou intuitivně tvořené seznamy úkolů, událostí, upozornění, poznámky a řada dalších věcí.

Aplikace je dostupná jak v režimu na výšku, tak na šířku. Vyvedena je v minimalistickém uživatelském rozhraní, jež vám ještě ulehčí orientaci v denních, týdenních a měsíčních náhledech. Uživatel navíc dostává informace o místě další schůzky a odhadované době, za jakou se tam dostane. Díky chytrým notifikacím dostanete zprávu, kdy byste měli vzhledem k současné dopravní situaci vyrazit. Neobávejte se tak, že někam dorazíte pozdě.

24me Smart Personal Assistant vás upozorní i na nadcházející narozeniny, výročí a prázdniny. Nebudete se muset trápit s jejich pamatováním.

K těmto funkcím navíc můžete spouštět konferenční hovory a vytvářet události nebo upozornění pomocí hlasových příkazů. 24me využívá i widgetů.

Aplikace podporuje iPhone, iPad i Apple Watch, neminete tak žádnou nadcházející událost. Můžete ji stahovat z iOS App Storu zdarma, kde odstartujete svou sedmidenní zkušební verzi. Roční předplatné stojí jen 419 Kč, nyní navíc s 50% slevou.

Jestliže máte rádi kvalitní aplikace, dejte 24me šanci. Používáte v současnosti něco podobného? Neváhejte a podělte se o své zkušenosti v komentářích!

Stahujte 24me Smart Personal Assistant z App Storu (iPhone, iPad, Apple Watch – bezplatné, obsahuje mikrotransakce)

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!