imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Co Apple v úterý představil? Podívejte se ještě jednou!


Přišlo, na co všichni čekali – v 90 minutách Apple představil tři zásadní novinky. Dámy a pánové, přichází náš příspěvek bez spoilerů.

Přestože bylo těžké kličkovat mezi informacemi o novinkách z úterní prezentace (když jsme navíc psali živý přenos a přinesli řadu dalších článků), někdo možná stále čeká na své první zhlédnutí.

Jestliže jste tedy úterní keynote minuli a články z posledních dnů nečetli, je tu pro vás záznam. Najdete jej níže. Pokud byste si chtěli projít i naše komentáře k přímému přenosu, najdete je zde.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.