imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Otestovali jsme iPhone XS Max

Podívejte se, jak se nám líbil po dlouhodobém testování!

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

ios 12

Co bychom chtěli vidět v iOS 12?


Od vydání iOS 11 uběhlo takřka 6 měsíců a jako vždy bude dalších 6 měsíců ústředním tématem další verze iOS. Dnes si řekneme, jaké funkce by si v budoucí verzi systému přáli uživatelé.

Plátek News And More provedl mezi svými čtenáři rozsáhlý výzkum o funkcích a nových vlastnostech, které nejvíce očekávají od dalšího operačního systému Applu s pravděpodobným pojmenováním iOS 12. Zde přinášíme výsledky.

Nejvíce hlasů dostalo samozřejmě kompletní předělání iOS. Lidem už zřejmě začíná vadit prostý design představený v iOS 7, který byl do dnešní doby modifikován jen zřídka. Chtějí něco nového. Moc bychom se ale těšit neměli, jelikož kompletní předělání designu je prakticky nemožné.

ios 12

Kousek za prvním místem skončil Dark Mode. Nic víc není třeba dodávat, jelikož pravidelně tento požadavek z řad uživatelů slýcháme. Tak snad nyní, když už budou mít všechny iPhony OLED displeje.

ios 12

Na třetím místě skončily hned dvě věci. První z nich je zaráz fungující Face ID a Touch ID. Někteří mají rádi to, druzí ono, nejpohodlnější řešení by tedy byla možnost si mezi těmito dvěma funkcemi zvolit. Proč se toto přání v tomto seznamu objevilo, nevíme, protože by vyžadovalo zařízení, které obě autentizační metody podporuje, takže ho teď neřešme.

ios 12

Dalším třetím místem byla „vylepšení“. Do nich spadá tradiční rychlost a stabilita. Proti prvním třem místům se toho moc říci nedá, zejména když vezmeme v potaz, jak těžký život iOS 11 má.

ios 12

Čtvrté místo obsadil nový systém notifikací. I když se v posledních letech dočkal výrazných změn, některým uživatelům to stále nestačí. Lidé zřejmě preferují seskupené řešení.

ios 12

A konečně na pátém místě se objevil Split View známý z iPadu. Nicméně pochybujeme, že na tak malém displeji by našel nějaké opravdu adekvátní využití.

ios 12

Co si o tomto seznamu myslíte vy? Jakou z výše zmíněných funkcí byste v novém systému viděli nejraději?

Zdroj: Behance

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.