imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Cože, nový iPod v roce 2019? To by bylo hodně bláznivé


Podle informací blogu Mac Otakara se chystá nová generace dříve nejoblíbenějšího produktu od Applu. Nebo se jen někdo přeslechl a spletl si slova s iPhonem?

Japonský technologický blog Mac Otakara má podobnou úspěšnost v trefování skutečných zákulisních informací, stejně jako v trefování úplných nesmyslů. Tentokrát se dost možná jedná o druhou možnost.

Podle jejich zpráv se totiž na CES potkali s několika dodavateli, kteří naznačovali příchod nového iPodu touch – což by byla již sedmá generace.

Tolik nejistoty by bylo moc i na Heisenberga, co teprve na fanoušky Applu? Nemůžeme překonat jednoduchou otázku: „Proč?“ Byl by tu opravdu někdo, kdo by si v současnosti iPod koupil? Možná tehdy, kdyby byl opravdu levný. Cena nejnovějších modelů s odpovídajícím úložným prostorem vyjde na podobnou cenu, jakou stojí nejlevnější iPady…

PRODUCT(RED) iPod nano z let dávno minulých

Poslední novinky se řada iPodů dočkala v roce 2015. Od té doby se jen zvětšovalo úložiště. Je tu spousta věcí, které na další update čekaly podobně dlouhou dobu. Třeba… displej, nebo… Mac Pro. Pokud by ale šlo opravdu o iPod, uvítali bychom spíše shuffle nebo nano, což jsou v roce 2017 opuštěné modely.

Spekulace už si nezaslouží žádný další rozbor. Jen tehdy, pokud by se opravdu radikálně snížila cena. Jinak jde o zcela nesmyslnou spekulaci.

Zdroj: MacRumors

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.