imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Cyber Monday pokračuje – je čas nakoupit všechny potřebné aplikace


Black Friday skončil a Cyber Monday přebral štafetu. Díky němu lze po určitou dobu stahovat tuny aplikací za velmi příznivé ceny. Pojďme se porozhlédnout po App Storu.

Přestože už je úterý, díky různým časovým pásmům jsme prakticky uprostřed Cyber Monday aka následovníka Black Friday na oslavu online nakupování. K této příležitosti najdeme řadu různých aplikací za zásadně sníženou cenu.

Nyní lze ušetřit za nákupy za celý rok, celá spousta aplikací je totiž zcela zdarma.

Následující seznam je skutečně dlouhý (děkujeme 9to5Mac), velkou část navíc máme už od Black Friday. Nemůžeme však zaručit, že budou všechny aplikace bezplatné i v době vydání našeho článku.

Zde je seznam:

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.