imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube
iphone x

Další video vyobrazující letošní iPhony


9to5Mac nahráli nové video o dvou větších chystaných iPhonech. Ve videu lze vypozorovat dva zajímavé fakty.

První video vyobrazovalo maketu verze iPhonu X pro rok 2018. Makety se vytvářejí pro výrobce obalů v přesných velikostech. Mezi třemi nadcházejícím modely pak jeden trochu vyčnívá. Je totiž o něco tlustší než aktuální iPhone X.

Jedná se o 6,1” model, který by měl být z výběru nejlevnější díky použití LCD displeje místo OLED. Telefon by měl být o 1 mm tlustší než zbývající dva modely. Rozdíl lze pozorovat na přiloženém videu.

Další zajímavostí je chybějící dvojitá kamera. Do vydání se to sice může změnit, spíše se ale jedná o hotovou věc. Podle dostupných informací by měl tento model začínat na cca 700 dolarech, což je stejně jako v případě nejlevnější verze iPhonu 8.

Zdroj: 9to5Mac

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.