imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

DiCaprio si Jobse nezahraje 


Je konec všem diskuzím a otázkám na téma, zda bude DiCaprio hrát Steva Jobse. Leonardo, který měl ztvárnit hlavní roli v nově připravovaném životopisném snímku režiséra Danny Boyla, odmítl nabídku a užije si delší, již dlouho plánovanou, pauzu ve své herecké kariéře.

S touto zprávou přišel v úterý The Hollywood Reporter, který přináší nejčerstvější novinky z okolí filmových hvězd.

DiCaprio se nechal slyšet, že po dotočení filmu The Revant, jehož premiéra je plánována na začátek roku 2016, se bude věnovat jiným projektům. Je známo, že tíhne k ochraně životního prostředí v celosvětovém rozsahu a je členem výboru Světového fondu na ochranu přírody, Rady pro ochranu přírodních zdrojů a Mezinárodního fondu na ochranu zvířat.

Nyní je nově ve hře o hlavní roli hned několik mužů. Jsou jimi slavní herci Christian Bale, Matt Damon, Ben Affleck a Bradley Cooper.

Pokud se zatím bezejmený film přes počáteční problémy natočí, půjde již o druhý biografický počin od smrti Jobse roku 2011. Nezávislý film ,,Jobs”, ve kterém si zahrál hvězdný Ashton Kutcher a Josh Gad, byl představen minulý rok v červnu a smetla ho vlna kritiky.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.