imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Jak dlouho trvá nabít Apple Pencil?


Apple Pencil můžete nabíjet několika způsoby, ale jak dlouho vlastně trvá, než se nabije úplně? Posbírali jsme několik otázek kolem nabíjení, jež vás mohou před nákupem napadnout.

Apple Pencil vznikla jako příslušenství pro iPad, které je skvělým doplňkem pro uživatele, co rádi kreslí, navrhují nebo si dělají poznámky rukou. Zařízení, které můžete koupit i zvlášť, má velice tenký design a poskytuje celodenní možnost použití. Odhadem jde o 10 hodin neustálého psaní či kreslení. Někoho by napadlo, že taková baterka se bude muset podobnou dobu i nabíjet. V reálu to však zabere jen několik minut.

Svou Apple Pencil můžete nabít skrze iPad nebo Lightning adaptér. Nezávisle na zvolené formě nabíjení dokážete za 15 vteřin získat 3 hodiny používání. Třetinu kapacity tak nabijete za skutečně krátkou dobu. Abyste Apple Pencil nabili na maximum, potřebujete přibližně 10-15 minut. Rozmezí tu je kvůli stavu baterie iPadu, jelikož při plném nabití je i nabíjení Apple Pencil rychlejší.

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.