imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

apple logo

Dočkáme se na exkurzi nového produktu?


Moc toho o nadcházející události nevíme, co ale víme, tak vzdělávací akce 27. března nedá v nadcházejících dnech fanouškům Applu spát.

Dnes se několik vybraných novinářů probudilo s pozvánkou od Applu na „exkurzi“ do Chicaga, která se uskuteční 27. března.

Pozvánka je stručná, ovšem internetem koluje spousta řečí o novém produktu. Mnoho lidí očekávalo na jaro speciální akci, na které by mohla být představena „one more thing“.

tim cook

Pokud se podíváte na mainstreamová Apple média, všechna tipují nějaký specifický produkt. Z méně věrohodných zdrojů se tak lze dočíst o novém iPhonu SE, Ming-Chi Kuo si představuje modernizovaný MacBook Air a také je načase vydat AirPower.

Takřka školně laděná pozvánka by mohla ovšem naznačovat iPad, který Apple prosazuje ve školách, a světlo světa by mohla spatřit 9,7palcová verze. Podle některých ovšem ručně kreslené logo představuje nové Apple Pencil. Jistě tedy nevíme nic, ale doufáme v mnohé. Musíme si tedy počkat na 27. března.

Apple naposledy hostil vzdělávací akci v lednu 2012 v New Yorku. V rámci té došlo k představení iBooks 2 s interaktivními knihami, iBooks Author a nové verze iTunes pro iPad.

Zdroj: The Verge

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.