imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Dodavatelé očekávají ještě lepší kvartální výsledky Applu


Což by mohlo předpovídat úspěch iPhonů. Broadcom v nadcházejícím období očekává neuvěřitelný 25% mezikvartální růst.

Jinými slovy se každý snaží odhadnout, jak moc jsou uživatelé nadšení z nových iPhonů a s jakou pravděpodobností by rádi přešli. Podle nejoptimističtějších předpovědí by chtělo na nové modely přejit hned 45 % uživatelů. To však může být daleko za reálnými výpočty a za tím, co je Apple schopný dodat.

Dodavatelé nicméně začali s výpočty také. Broadcom nyní předpokládá, že se dočkáme ještě lepších kvartálních výsledků. Odhaduje skvělé období s neuvěřitelným 25% růstem.

Podle zprávy Reuters jsou tyto předpoklady založené na tom, že firma i minulý rok vyrobila spoustu součástek pro iPhone X, což se děje i nyní. Co to ale může opravdu znamenat?

Že zájem o nové modely bude větší než dříve, zejména díky teorii „tří nových iPhonů“. Odhaduje se také, že se vydání dočkáme dříve než minulý rok, konkrétně rovnou v září, a ne až 3. listopadu. To by mohlo zásadně zkrátit cyklus iPhonu X. To by však nebylo překvapující, ale zároveň výhodné jak pro Apple, tak dodavatele.

Zdroj: 9to5Mac

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.