imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Dodavatelé očekávají ještě lepší kvartální výsledky Applu


Což by mohlo předpovídat úspěch iPhonů. Broadcom v nadcházejícím období očekává neuvěřitelný 25% mezikvartální růst.

Jinými slovy se každý snaží odhadnout, jak moc jsou uživatelé nadšení z nových iPhonů a s jakou pravděpodobností by rádi přešli. Podle nejoptimističtějších předpovědí by chtělo na nové modely přejit hned 45 % uživatelů. To však může být daleko za reálnými výpočty a za tím, co je Apple schopný dodat.

Dodavatelé nicméně začali s výpočty také. Broadcom nyní předpokládá, že se dočkáme ještě lepších kvartálních výsledků. Odhaduje skvělé období s neuvěřitelným 25% růstem.

Podle zprávy Reuters jsou tyto předpoklady založené na tom, že firma i minulý rok vyrobila spoustu součástek pro iPhone X, což se děje i nyní. Co to ale může opravdu znamenat?

Že zájem o nové modely bude větší než dříve, zejména díky teorii „tří nových iPhonů“. Odhaduje se také, že se vydání dočkáme dříve než minulý rok, konkrétně rovnou v září, a ne až 3. listopadu. To by mohlo zásadně zkrátit cyklus iPhonu X. To by však nebylo překvapující, ale zároveň výhodné jak pro Apple, tak dodavatele.

Zdroj: 9to5Mac

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!