imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Drake má na svém iPhonu obal za 400 000 dolarů


To musíte mít taky…

Nepíšeme poprvé o extrémně drahém příslušenství. Zařízení od Applu se stávají častým terčem výrobců. Vedle karbonových AirPods se zlatým vykládáním a dítěte iPhonu a Apple Watch, jsme měli iPhone XS s perleťovými zády, zlatým vykládáním a 20 různými diamanty. To už je skoro běžné.

Když jsme o podobných věcech psali, mysleli jsme na ruské miliardáře, arabské šejky nebo mexické drogové dealery. Do skupiny můžeme přidat i neuvěřitelně bohaté americké rappery. Proč nás to nenapadlo dřív?

 

View this post on Instagram

 

Because we can’t do basic! Diamond iPhone case cover for our friend @champagnepapi 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

A post shared by JASON OF BEVERLY HILLS (@jasonofbeverlyhills) on

Za prozření může Mr. Drake. Jak víte, jde o člověka, kterému jste na svém telefonu volali, který zná plány Boha a který chce vědět, jestli ho Kiki miluje. Gentleman, který překonal hromadu rekordů, si nyní objednal nový obal na telefon. Z Aukra to ale nebylo…

Jeho příslušenství je vykládáno 18karátovým zlatem, nechybí ani modré diamanty – vše za krásných 400 000 dolarů. Dočkal se i stříbrné sovy, které místo očí září drahokamy.

Nemůžeme se dočkat, až Apple vydá nové iPhony, jež s pouzdrem nebudou kompatibilní…

Zdroj: Cult of Mac

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!