imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Tento příspěvek nebyl aktualizován více než rok. Berte prosím na vědomí, že obsah můžete být zastaralý.

Drake má na svém iPhonu obal za 400 000 dolarů


To musíte mít taky…

Nepíšeme poprvé o extrémně drahém příslušenství. Zařízení od Applu se stávají častým terčem výrobců. Vedle karbonových AirPods se zlatým vykládáním a dítěte iPhonu a Apple Watch, jsme měli iPhone XS s perleťovými zády, zlatým vykládáním a 20 různými diamanty. To už je skoro běžné.

Když jsme o podobných věcech psali, mysleli jsme na ruské miliardáře, arabské šejky nebo mexické drogové dealery. Do skupiny můžeme přidat i neuvěřitelně bohaté americké rappery. Proč nás to nenapadlo dřív?

 

View this post on Instagram

 

Because we can’t do basic! Diamond iPhone case cover for our friend @champagnepapi 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

A post shared by JASON OF BEVERLY HILLS (@jasonofbeverlyhills) on

Za prozření může Mr. Drake. Jak víte, jde o člověka, kterému jste na svém telefonu volali, který zná plány Boha a který chce vědět, jestli ho Kiki miluje. Gentleman, který překonal hromadu rekordů, si nyní objednal nový obal na telefon. Z Aukra to ale nebylo…

Jeho příslušenství je vykládáno 18karátovým zlatem, nechybí ani modré diamanty – vše za krásných 400 000 dolarů. Dočkal se i stříbrné sovy, které místo očí září drahokamy.

Nemůžeme se dočkat, až Apple vydá nové iPhony, jež s pouzdrem nebudou kompatibilní…

Zdroj: Cult of Mac

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.

- Klikněte zde!