imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

Dropzone 3 – pán Drag & Dropu


Dnes si představíme naprosto jednoduchou aplikaci pro zjednodušení kopírování souborů na Macu.

Není nic jednoduššího, než přesunovat soubory pomocí Drag & Drop. Pokud máte ovšem vaše Finder okna otevřená na úplně jiných plochách, tak jednoduché to být nemusí. Dropzone vám s tím ovšem pomůže. Jakožto zabudovaný modul do menubaru se dostane úplně všude jediným kliknutím. A přiřadit si k němu můžete všechny vaše aplikace a adresáře.

Po přidání všeho potřebného stačí vybrané soubory přetáhnout na ikonu aplikace a pustit nad požadovaným adresářem. Jednoduché, praktické a za jednorázový poplatek. Neváhejte a vyzkoušejte!

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.