imagazin arrow2-left arrow2-right arrow2-top arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right cart close dossiers education fb instagram menu notification oander rss rss-footer search service shuffle speech-bubble star store stores tests twitter youtube

DŮLEŽITÉ: Apple rozeslal pozvánky na říjnovou keynote


Apple před pár minutami rozeslal pozvánky na říjnovou keynote, známe tak datum a čas.

Odhady byly správné, Apple letos počtvrté sezve redaktory z celého světa, aby uskutečnil další keynote. Americká firma tak na vánoční sezonu chystá víc, než jen nové iPhony a Apple Watch čtvrté generace.

Událost se odehraje 30. října v New Yorku v 10:00 EST (to znamená v 15:00 našeho času). Místo konání je neobvyklé, stejně jako design rozeslaných pozvánek. Vše nasvědčuje představení nových produktů.

Mac! Mac! Mac!

Nedávno jsme posbírali data ohledně posledních updatů Maců a rovnou vám sdělili i naše očekávání. Na co nedočkavě čekáme, jsou MacBook Air, iMac a iMac mini. Nevadilo by ani pár detailů o chystaném iMacu Pro 2019.

Třetí generace iPadu Pro!

Před pár hodinami jsme vydali článek s nádhernými rendery Viktora Kádára aka K1l1m6na, jež vycházely z nedávných úniků.

Když se na pozvánky podíváme, odhadujeme, že se keynote zaměří na kreativitu.

Sledujte iMagazín kvůli dalším informacím o keynote a představených produktech!

iMac Pro
Apple Inc. (AAPL)

Tohle už jste četli?

Nový systém se zaměřuje především na dvě oblasti: na uživatelský zážitek a na výkon. Z pohledu výkonu staví na novém frameworku Metal, který Apple již dříve přinesl na iOS. Metal kombinuje schopnosti technologií OpenGl a OpenCL do jednoho prvku.